Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Ołtarzew - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

4 040 000 zł11 542 m² 350,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.203167, 20.761972 Ołtarzew, ul. Południowa Numer Ewidencyjny 394/3 Media Prąd, woda, gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł143,50 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa, niższa cena 1 120 000 pln zamiast 1 179 000 pln dzień otwarty W sobotę I niedzielę! Wykorzystaj moment rynkowy. Cena została obniżona o blisko 60 tysięcy złotych, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł143,50 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 000 zł143,50 m² 7 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

**magnesy oferty (kluczowe korzyści):** * ? **ostatnie 4 jednostki** - Inwestycja na finiszu, odbierz klucze przed pełnią lata! * ? **działka 500m** - Prywatna przestrzeń na grill, basen.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 871 m² 641,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1871m2 - częściowo ogrodzona. Doskonałe miejsce na wybudowanie wymarzonego domu, w otoczeniu domy jednorodzinne. Według mpzp- teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

4 500 058 zł20 633 m² 218,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka, położona bezpośrednio przy trasie poznańskiej, nieruchomość posiada bezpośredni wjazd i zjazd z trasy, z obydwu kierunków. Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ołtarzew +2 km

3 578 050 zł10 223 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ołtarzew +2 km

6 854 400 zł21 420 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut. Teren objęty mpzp, wydane zezwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ołtarzew +3 km

1 450 000 zł8 400 m² 172,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w niedalekiej odległości od Brwinowa. Otoczenie domów jednorodzinnych i terenów zielonych. Bardzo dobry dojazd do Brwinowa i Pruszkowa. Polecam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ołtarzew +3 km

2 420 000 zł22 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z dwoma stawami pod działalność rekreacyjną. Woda w stawach jest z gruntu, stawy mają około 2,5m głębokości. 1 staw większy 12000m2 2 staw mniejszy 3000m2 Cała powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ołtarzew +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nizinna

Ołtarzew,mazowieckie

1 290 000 zł208 m² 6 214,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

EN full English version below contact us anytime! ***oferta dewelopera. I pcc*** Nowoczesny dom z dużym ogródkiem od południa (200m2), wykończony w jasnej, przyjemnej kolorystyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wielkanocna okazja dom w cenie mieszkania - umów się na prezentację! Nie odkładaj decyzji o większym metrażu na później. 144 m powierzchni to przestrzeń, która daje wolność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wielkanocna okazja dom w cenie mieszkania - umów się na prezentację w Poniedziałek Wielkanocny! Nie odkładaj decyzji o większym metrażu na później. 144 m powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Deyny

Ołtarzew,mazowieckie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż, środkowy segment położony w zielonej części Ołtarzewa (gm. Ożarów Mazowiecki), z własnym ogródkiem i garażem. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołtarzew,mazowieckie

769 000 zł50 m² 15 273,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-nieruchomość dostępna tylko W estate - bezczynszowy Lokal w kameralnym domu 2 lokalowym| Parter z własnym wejściem | Ogród 220 m | Parking Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Ołtarzew,mazowieckie

1 000 000 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo produkcyjny z zapleczem biurowym, chłodniami oraz częścią mieszkalną, zlokalizowany w Ołtarzewie przy ul. Poznańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Ostatnie dni promocji kto pierwszy, ten wygrywa Nie odkładaj decyzji. Takie okazje znikają szybciej, niż myślisz. **zadzwoń i umów się na prezentację.** Jestem dostępny również wieczorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

EN full English version below contact us anytime! Dwa segmenty na sprzedaż, położone w zielonej części Ołtarzewa (gm. Ożarów Mazowiecki), z własnym ogródkiem i garażem. segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż skrajny szeregowiec o pow. 140 m + 60 m poddasza, położony w zielonej części Ołtarzewa (gm. Ożarów Mazowiecki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Ołtarzew,mazowieckie

1 290 000 zł208 m² 6 214,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ołtarzew,mazowieckie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż środkowy segment o pow. 140 m + 60 m poddasza, położony w zielonej części Ołtarzewa (gm. Ożarów Mazowiecki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 250 000 zł148 m² 8 454,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta rynku pierwotnego - kupujący 0% prowizji! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i spokojnej okolicy Ołtarzewa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ołtarzew,mazowieckie

1 350 000 zł208 m² 6 503,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

EN full English version below contact us anytime! Nowoczesny dom z dużym ogródkiem (200m2), wykończony w jasnej, przyjemnej kolorystyce. W zabudowie bliźniaczej, funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Duchnicka

Ołtarzew,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesny segment z ogródkiem i budynkiem gospodarczym - 2019 rok, spokojna okolica.Oferuję na sprzedaż starannie wykończony segment, położony na działce 170 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 350 000 zł148 m² 9 130,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Ołtarzew,mazowieckie

580 000 zł92 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie 92mkw obecnie 3-pokojowe z możliwością łatwego przerobienia na 4-pokoje , w Płochocinie, 15 minut od Ożarowa Mazowieckiego. Dla siebie bądź na wynajem np. dla pracowników,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Ołtarzew,mazowieckie

580 000 zł92 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

2 613 600 zł7 260 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z przeznaczeniem w miejscowym planie pod zabudowę usługową o powierzchni około 7 260m2. Działka przy drodze serwisowej, równoległej do dk92 Miejsce ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

2 613 600 zł7 260 m² 360 zł/m²

 

 

 

Ołtarzew,mazowieckie

100 000 zł1 800 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

800 000 zł184 m² 4 338,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Segment środkowy położony w miejscowości Ołtarzew, gmina Ożarów Mazowiecki o powierzchni domu 120m2, działki 160m2. Segment w stanie deweloperskim składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

820 000 zł210 m² 3 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Na sprzedaż dom- szereg środkowy o powierzchni użytkowej 140 m2 (pow. całkowitej 210 m2) na działce o powierzchni 196 m2, zlokalizowany w Ołtarzewie, gm. Ożarów Mazowiecki. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

569 000 zł1 000 m² 569 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo jednorodzinne, bardzo kształtna, położona w osiedlu domów jednorodzinnych. Wszystkie media w ulicy. W okolicy dużo nowych domów. W pobliżu sklep, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

850 000 zł184 m² 4 610,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Segment narożny położony w miejscowości Ołtarzew, gmina Ożarów Mazowiecki o powierzchni domu 120m2, działki 320m2. Segment w stanie deweloperskim składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

880 000 zł210 m² 4 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż dom- szereg skrajny o powierzchni użytkowej 140 m2 (pow. całkowitej 210 m2) na działce o powierzchni 331 m2, zlokalizowany w Ołtarzewie, gm. Ożarów Mazowiecki. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

4 840 000 zł12 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem w miejscowym planie pod zabudowę usługową powierzchni około 12 100m2. Nieruchomość bezpośrednio przy dk92 w miejscowości Ołtarzew. Miejsce ze względu na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij